PRISTATYMO ĮKAINIAI:

Pristatymo kaina  − 4 €

Užsakymai priimami tik Mažeikių mieste.

Prekes taip pat galite atsiimti adresu Naftininkų g 40a Mažeikiai.

SĄLYGOS

Pateikdamas užsakymą Pirkėjas privalo įvesti Svetainėje savo gimimo datą. Prieš vykdant užsakymą pagal nurodytą gimimo datą, Pardavėjas privalo įsitikinti, kad Pirkėjas yra sulaukęs 20metų amžiaus. Kitu atveju, t.y. jei Pirkėjas dar nėra sulaukęs 20 metų amžiaus ar nėra galimybės tuo įsitikinti, Pirkėjo užsakymas yra anuliuojamas ir nevykdomas.

Pirkėjui pristatęs kurjeris visada patikrina Pirkėjo arba prekę priimančio asmens dokumentą ir įsitikina, kad gimimo data, nurodyta užsakyme ir pateiktame dokumente sutampa ir Pirkėjo/priimančio prekes asmens amžius nėra mažesnis nei 20 metų. Jei užsakyme pateikta ir asmens dokumente pateikta gimimo data nesutampa, Pardavėjas užtikrina, kad užsakytas prekes Pirkėjui pristatęs kurjeris tikrina, ar faktiškai prekes atsiimantis asmuo yra sulaukęs 20 metų amžiaus. Jei prekes atsiimantis asmuo nėra sulaukęs 20 metų amžiaus, prekės neatiduodamos, o užsakymas anuliuojamas.

Pirkėjų užsakymus Svetainėje Pardavėjas priima, vykdo ir faktiškai pristato laikantis LR Alkoholio kontrolės įstatyme nurodytų apribojimų ir draudimų (t.y. užsakymai nėra priimami ir vykdomi nuo 20.00 iki 10.00 val., nuo 15.00 iki 10.00 val. sekmadieniais ir rugsėjo 1 d.).